БалиНеймовірні ціни на готелі
The Westin Resort Nusa Dua 5*
тільки 24 та 25 січня!
з 25 січня
до 03 лютого
з 09 лютого
до 19 лютого
з 23 лютого
до 31 березня

Балі кличе! Неймовірні ціни на готелі
The Westin Resort Nusa Dua 5*
тільки 24 та 25 січня!
Ми знаємо, що багато хто з вас загадав на Новий рік бажання – подорож на Балі. А мрії мають здійснюватись, чи не так? Саме тому ми пропонуємо вам не зволікати і прямо зараз забронювати тур на Балі з відпочинком у чудовому готелі The Westin Resort Nusa Dua 5* за дуже привабливими цінами. Поспішайте, адже ТАКІ ціни на вас чекають лише 24 та 25 січня на тури:

з 25 січня
до 03 лютого

з 09 лютого
до 19 лютого

з 23 лютого
до 31 березня

І окрім дійсно вигідної ціни, ось ще три причини прямо зараз забронювати готель The Westin Resort Nusa Dua 5*:

Цей готель був створений для затишного та веселого сімейного відпочинку. В готелі є дитячий клуб і всі послуги для діток, відмінна інфраструктура для дорослих, а також саме тут – спокійний океан без хвиль, що дасть змогу вашим малюкам безпечно розважатись у воді. Ну що ще потрібно?
Хороше розташування. The Westin Resort Nusa Dua 5* побудований на відомому курорті Нуса Дуа, що славиться своїми хорошими готелями, чудовими пляжами, на які мріють потрапити всі, хто приїздить в Індонезію, розслабленою атмосферою та великою кількістю розваг. Наприклад, в пішій доступності від готелю на вас чекає відомий торгівельний центр Bali Collection
Все, що потрібно для дійсно хорошого відпочинку: 5 басейнів, відмінний номерний фонд, тропічні сади на території, великий пляж, SPA-салон – просто насолоджуйтесь кожною хвилиною!