Львів – Cентендре – Егер – Егерсалок – Будапешт – Львів
“Подорож в термальний рай”
від 44 євро

Шопінг та відвідування термальних купалень в програмі туру!
Дати виїздів: 22.11,06.12,20.12

Купальня Сечені з 2012-го року є володарем угорського гран-прі, а також найбільшим купальним комплексом Європи, першої лікувальної купальнею Пешта, була побудована в період 1909-1913 в стилі сучасного ренесансу. Лікувальна вода купальні Сечені видобувається з другого по глибині колодязя Будапешта, з глибини 1 246 метрів і надходить на поверхню при температурі 76 °C.
Денний квиток 5 700 форинтів (~ 480грн.)

Лікувальна купальня і Басейн Сент Геллерт, збудована в стилі сецесії, відкрилася в 1918-му році, а потім доповнилася пляжною купальнею з хвилями і купальнею з вируючої водою. Оригінальний агрегат хвиль, введений в експлуатацію в 1927-му році, працює і досі в якості унікум басейну в Європі.
Денний квиток 6 100 форинтів (~520грн.)

Лікувальна купальня і Басейн Сент Лукач. Купальня працювала ще за часів хрестових походів. В епоху турецької окупації була улюбленим місцем паші Мустафа, а після звільнення Буди перейшла в державну власність. З усіх країв світу сюди приїжджали бажали зцілитися, які після успішного лікування ставили мармурові дошки з подяками на стінах купальні. Це улюблене місце для зустрічей провідною інтелігенції Пешта, політиків і представників мистецтва. Прийнято вважати, що тут знаходиться найефективніша лікувальна вода Будапешта.
Денний квиток 4 100 форинтів (~350грн.)

Егерсалок – унікальна купальня, що є аналогом турецького Памуккале. Забудована площа купалень налічує 10.844 км2. Температура вод, що виринають з глибини 410 метрів, складає 65-68 градусів. Там, де вода роками струмує по схилах пагорбу утворилася незвичайна «шапка» з вапнякових покладів площею 1200 м2. Подібні геологічні утворення можна побачити лише в Туреччині та Америці. Ця надзвичайна вода містить 12 біологічно незамінних та 5 корисних мікроелементів для організму людини, а саме кальцій гідрокарбонат, магній, натрій, мета саліцилову кислоту. На території розміщені 17 відкритих та закритих басейнів загальною площею 1900 кв.м. Басейни з лікувальною водою для прийняття ванн, басейни з розважальними ефектами, водяні гірки, дитячі басейни надають можливість гарно провести час як дорослим, так і малим.
3-х годинний квиток 3 400 форинтів (~290грн.)

Ціна туру 44*+20€
*Ціна дійсна при бронюванні екскурсії в Сентендре (20 євро)

У вартості
всі трансфери згідно програми; екскурсії по програмі; проживання в готелі 2*-3*; сніданки; супровід представника фірми; проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;

Не включено у вартість

проїзд в громадському транспорті; харчування, не передбачене програмою; вхідні квитки; якщо не біометричний паспорт, консульський збір 35€ + візова підтримка 10€ при подачі в консульстві при подачі в візовому центрі консульський збір 35€ + візова підтримка 10€ +20€ сервісний збір особисті витрати; медична страховка для виїзду за кордон 80 грн. факультативні екскурсії;