Іудейський Новий Рік від 550$ до 31.07

Весь Ізраїль за 6 днів

Кількість днів – 6
стандартні вильоти – 730$
28.09 – Рош Гашана 2019 – 550$ до 31.07

Програма туру

1 день Встреча с представителем ТФ «Гал-Круиз» в аэропорту Киев.Прилёт в Израиль, аэропорт Бен Гуриона (Тель Авив). Встреча с гидом. При наличие времени: переезд на север, Назарет, Кана Галилейская.Размещение в отеле, отдых, ужин, ночлег.
2 день Завтрак в гостинице. Фавор, Табха, Гора Блаженств, храм Двенадцати апостолов, Магдала. Ужин в гостинице, ночлег.
3 день Завтрак в гостинице. Базилика Рождества Христова, пещера убиенных младенцев, пещера блаженного Иеронима, Молочный грот. Поле пастушков, монастырь Феодосия Великого. Ужин в гостинице, ночлег.
4 день Завтрак в гостинице. Елеон, Спасо-Вознесенский монастырь, часовня Вознесения, стопа Спасителя. Греческий монастырь Вознесения. Церковь Марии Магдалины. Гробница Богородицы, Гефсиманский сад, храм Рождества Богородицы. Крестная дорога, Александро-Невское подворье, храм Гроба Господня. Ужин в гостинице, ночлег.
5 день Завтрак в гостинице. Монастырь Симеона Богоприимца, грузинский монастырь Креста, монастырь на горе Искушения. Река Иордан. Источник пророка Елисея, дерево Закхея. Монастырь прп. Герасима Иорданского.
6 день Завтрак в гостинице, выезд из отеля. Горненский монастырь. Лидда, гробница Георгия Победоносца, Яффо, гробница праведной Тавифы. Отбытие в аэропорт.

Незвичайний Ізраїль
Кількість днів – 7
стандартні вильоти – 800$
26.09 – Рош Гашана 2019 – 630$ до 31.07

Програма туру

1 ДЕНЬ 1:
Зустріч в аеропорту Бориспіль за 3 години до вильоту.Виліт в Тель-Авів в міжнародний аеропорт ім. Бен-Гуріона. Прибуття в Бен-Гуріон. Зустріч з гідом.Відпочинок на Середземному морі. Переїзд до Вифлеєму.Храм Різдва Христового, що зберігся з 6 століття. Молочний грот – місце годування Богонемовля.Трансфер в готель і розміщення. Вечеря, нічліг.
2 ДЕНЬ 2:
Сніданок. Переїзд в Єрусалим.Гора Сіон. Світлиця Тайної Вечері, де напередодні арешту Спаситель вперше здійснив таїнство Євхаристії. Тут же в день П’ятидесятниці відбулося зішестя Духа Святого на апостолів. Абатство Дорміціо – місце Успіння Пресвятої Богородиці. Могила Царя Давида. Єврейський квартал. Стіна плачу.Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
3 ДЕНЬ 3:
Сніданок. Переїзд в Єрусалим.Олійна гора. Монастир “Pater noster” (вхід платний).Панорама Єрусалиму. Церква “Dominus Flevit” ( “Сльоза Господа»). Гетсиманський сад. Місце Моління про Чашу Спасителя. Храм всіх Націй, побудований на місці арешту Спасителя. Церква Гробниці Діви Марії.Старе місто. Мусульманський квартал. Грецька церква Св. Анни – місце Різдва Пречистої Діви Марії. Via Dolorosa – Хресна Дорога.Храм Гробу Господнього і його святині – Голгофа, Камінь Помазання, Гроб Господній.Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
4 ДЕНЬ 4:
Сніданок. Переїзд в Єрихон.Монастир св. пророка Єлисея – місце будинку євангельського митаря Закхея і “Дерево Закхея”. Наскальний грецький монастир Спокуси Господнього (панорама). Монастир св. Герасима Йорданського в йорданській долині. Пляжний відпочинок на Мертвому морі.Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
5 ДЕНЬ 5:
Сніданок.Переїзд в Єрусалим, Ейн-Карем – джерело в винограднику. Ейн-Карем – батьківщина і місце Різдва св. Іоанна Предтечі. Джерело і монастир Зустрічі – місце зустрічі Діви Марії та Св. Єлизавети.Переїзд до Вифлеєму. Бейт-Сахур. Католицька церква «Поле пастушків».Вечеря, нічліг.
6 ДЕНЬ 6:
Ранній сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Галілею.Річка Йордан – місце хрещення Ісуса, відновлення обітниць Хрещення в річці Йордан.Галілейське море. Табха – храм множення хлібів і риб. Менза Крісті – церква Першості Петра.Гора Блаженств – місце нагірної проповіді Ісуса Христа (вхід платний). Трансфер в готель і розміщення.Трансфер в готель і розміщення. Вечеря, нічліг.
7 ДЕНЬ 7:
Ранній сніданок. Виселення з готелю.Переїзд в Кану Галілейську – місце першого чуда Ісуса Христа – перетворення води в вино на весільному бенкеті. Дегустація весільного вина. Переїзд в Назарет.Храм Благовіщення. Джерело Діви Марії. Хайфа – свята гора Кармель.Бахайские сади в Хайфі – панорама на храм бахайской віри і дев’ятнадцять терас розкішних садів – одне з дивовижних місць в Ізраїлі. Пляжний відпочинок на Середземному морі. Переїзд в аеропорт.Виліт з Тель-Авіва.

Сторінками Біблії
Кількість днів – 8
стандартні вильоти – 899$
26.09 – Рош Гашана 2019 – 675$ до 31.07

Програма туру

1 ДЕНЬ 1:
Зустріч туристів представником туристичної фірми в аеропорту Бориспіль за три години до вильоту.
Виліт у Тель-Авів в міжнародний аеропорт ім. Бен – Гуріона, трансфер до готелю.
Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.
2 ДЕНЬ 2:
\
Сніданок. Хайфа. Бахайські Сади. Головний монастир ордену кармелітів «Стелла Маріс».
Гора Кармель, місце Іллі пророка. Мухрака. Кана Галілейська, де Спаситель сотворив Своє перше чудо – на шлюбній гостині перетворив воду у вино.
Назарет, місто Благовіщеня,де жило Святе Сімейство і де сам Христос жив до початку Свого служіння. Храм Благовіщеня. Вечеря. Ночівля.
3 ДЕНЬ 3:
Сніданок. Гора Преображення (гора Фавор).Відвідання святих місць в околицях моря Галілейського. Гора Блаженств, місце проголошення Нагірної проповіді. Табха (місце чуда примноження хлібів і риб).«Мінза Крісті»(Церква Первенства Петра). Капернаум, «Місто Ісуса» Йордан – місце хрещення. Омивання в водах Йордану. Вечеря. Ночівля.
4 ДЕНЬ 4:

Сніданок. Виїзд в Юдейську пустелю. Відвідання Грецького монастиря св. Герасима в пустелі. Історія Кумранських печер (без відвідання). Відпочинок на Мертвому морі. Відвідання фабрики або магазину з демонстрацією продукції мертвого моря. Вільний час. Вечеря. Ночівля.
5 ДЕНЬ 5:

Сніданок. Храм Різдва Христового. Церква Св. Катерини. Молочний грот. Поле пастушків, де ангел повідомив пастушкам про Різдво Спасителя. Єрусалим. Пустеля Івана Хрестителя. Іванова купіль. Ейн–Карем – місце зустрічі Діви Марії та Єлизавети, Джерело Марії. Вечеря. Ночівля.
6 ДЕНЬ 6:

Сніданок. Віа Долороза (Хресна дорога) Храм Гробу Господнього. Гора Сіон, могила царя Давида.Кімната Тайної вечері. Сіонська горниця. Дорміціон – місце Успіня Богородиці. Стіна Плачу- збережена західна стіна Старого міста,залишки першого і другого Єрусалимських храмів, біля яких молився Ісус Христос. Вечеря. Ночівля.
7 ДЕНЬ 7:

Сніданок. Місце Вознесіння Спаса.Монастир кармеліток «Патер Ностер» – місце, де Спаситель вчив апостолів головної християнської молитви,і де зібрана колекція текстів «Отче Наш» на 150 мовах народів світу.Панорама Єрусалиму. Святині Оливної гори, Гетсиманський сад, церква «Сльоза Ісуса» (ДомінусФлевіт), «Церква Всіх Націй». Вільний час. Вечеря. Ночівля.
8 ДЕНЬ 8:
Сніданок. Звільнення номерів готелю ,Тель–Авів – Яффо, Виїзд в Бен – Гуріон. Приліт до Києва.