термалыВартість туру з особи при розміщенні в DBL – 3400 грн.
08/03 гарантований виїзд

Маленьке місто Угорщини відоме , як “Ворота Берега” і розташоване на стику трьох річок Тиса, Самош і Карасна. Саме тут знаходиться оздоровчий комплекс з термальними басейнами “Сілва”, що протягом усього року вітає тих, хто має бажання поправити здоров’я, розслабитися і пройти курс лікування..

06.00 Виїзд зі Львова. Переїзд через кордон. Прибуття в містечко Вашарошнамень. Відпочинок на термалах «Szilva», ( безкоштовне перебування в термалах з 9.00-20.00) де термальна вода надходить з глибини 700 метрів. Температура 45с. В склад води входить карбонат лужного металу, водню, хлорід натрію і сульфат в великих кількостях. Розміщеня в номерах термального комплексу. В номерах – туалет, душ. На поверсі є кухня де можна самостійно харчуватись (електроплита, мікрохвильова піч, холодильник, базовий набір посуду) . Міні маркет Tesco – поряд , на одній території з термалами. Як варіант -сніданок, обід і вечерю в барі спа-центру можна замовити за запитом. Нічліг.

З номеру прямо в термали!!! Релаксуємо , відпочиваємо. Шопіг в TESCO , адже невеликий торговий центр знаходиться поруч з термалами. І знову в терми прямо з номеру. Для бажаючи пропонуємо факультативну поїздку в Ніредьгазу (15 є.). Пропонуєм відвідати шопінг-центр Ніред-Плаза та найсучасніший на теренах східної Европи Nyiregyhaza Animal Park (вх.квиток-10є.) -http://www.sostozoo.hu, побаченим Ви будете приємно вражені. Повернення в Вашарошнемень. Нічліг.
Ранішній релакс в термалах. О 13.00 повернення в Україну. А по дорозі пропонуємо відвідати дигустаційний зал виноробного підприємства “Чизай” м. Берегово. Тут Ви познайомитесь з традиційними закарпатськими винами, які унікальні за своїми смаковими якостями і займають гідне місце серед вин, вироблених у відомих виноробних регіонах світу. А також відвідаєте виносховища, долучитесь до таїнства виробництва шляхетного напою і ознайомитесь з продукцією виноробного підприємства в спеціалізованому дегустаційному залі. На дегустації ( 90 грн.) подається 10 найменувань натуральних закарпатських вин Чизай, в тому числі легендарне марочне десертне вино “Троянда Карпат”, відоме в усьому світі з середини минулого століття, і закуски для вина: сир, горішки, палички, родзинки. Дітям пропонується свіжовичавлений виноградний сік Чизай. А після дегустації відвідаєте музей виноградарства і виноробства, і фірмовий магазин Чизай з широким асортиментом вин. Орієнтовне прибуття до Львова 23.00.

Вартість туру з особи при розміщенні в DBL – 3400 грн.

доплата за одномісне розміщення-850 грн.,

дитина (до 7 років) на додатковому ліжку при 2 дорослих -2000 грн.

важливо: для відвідування термалів мати-гумові капці , рушник, шапочку для плавання в басейні , халат