ispaniya-ot-barselonyi-do-madrida

Від Барселони до Мадриду! Авіа в ціні!

Тривалість: 9 днів. Авіапереліт в ціні туру.
Маршрут: Київ (Львів, Одеса, Харків) – Барселона – Фігерас – Жирона – Монсеррат – Валенсія – Кордова – Севілья– Херес – Кадіс – Толедо – Мадрид – Київ (Львів, Одеса, Харків)
Дати виїздів: 13.03.2019

Базова ціна – 695/665€.

День 1
12:35 – Приліт в Барселону. Посадка в автобус.
Оглядова екскурсія в Барселоні! Барселона – місто, яке захоплює, надихає, полонить, оселяється в серці… Місто, яке неможливо забути! Проспекти і вузенькі вулички, площі та фонтани, море і гори, вино і паелья, музика і танець! Храм Саграда Фамілія, Парк Гуель, будинки Гауді з химерними декорами перенесуть нас в казку. А ввечері запрошуємо на Шоу музичних фонтанів!
Фламенко-шоу (вх.квиток 35€). Затишний театр, велики келих холодної сангрії, іспанська гітара, запальні ритми, що заставляють серце битись в унісон… і неймовірний божевільний танець! Танець, в якому сплелись усі людські почуття! Це не просто танець! Це Фламенко! Це пристрасть! Це одержимість! Це кохання!
Поселення в готель.

День 2
Сніданок. Вільний день.
Пропонуємо екскурсію у Фігерас і Жирону (35€+вх.квиток). Завітаємо в містечко Фігерас, де знаходиться знаменитий театр-музей Сальвадора Далі. Ексцентричний, епатажний, геніальний Далі – скульптор, художник, письменник, дизайнер – подарував цей музей місту, де він народився і де похований… Потім заїдемо в середньовічну Жирону – місто, де час ніби зупинився, а його чарівні вулички служать справжніми декораціями для історичних фільмів та фентезі, зокрема і “Гри престолів”.
Повернення в готель.

День 3
Сніданок. Виселення з готелю.
Пропонуємо екскурсію Монсеррат – душа Каталонії (35/25€). Місце паломництва кожного каталонця, священна гора, на якій стоїть монастир з безцінною реліквією – Чорною Мадонною! Святе місце, без відвідин якого знайомство з Каталонією ніяк не може бути повним! А пейзажі, що відкриваються з гори Монсеррат, обов’язково западуть в душу, адже перед Вами розкинеться Каталонія у всій красі!
Переїзд до Валенсії. Поселення в готель.

День 4
Сніданок. Виселення з готелю.
Знайомство з Валенсією – містом, історія якого нараховує 22 століття !!!! Римляни, варвари, маври, іспанці залишили свій слід в історії міста. Раєм на Землі називали маври це місто за його м’який клімат. Саме тут в Соборі Валенсії зберігається Святий Грааль, що офіційно підтверджено Ватиканом. Валенсія це місто де поєднується минуле і майбутнє, підтвердженням тому є футуристичний комплекс «місто науки і мистецтв».
Переїзд в напрямку Кордови. Ночівля в транзитному готелі.

День 5
Сніданок. Виселення з готелю.
Екскурсія в Кордову– перлину Андалусії, древнє місто, де протягом століть співіснували три культури: християнська, іудейська і мусульманська. Сьогодні Кордова – мальовниче місто, де серед вузьких вуличок єврейського кварталу ховаються таверни, де вечорами танцюють запальне фламенко і гостей пригощають ситними стравами андалузької кухні.
Переїзд в Севілью. Знайомство з Севільєю – столицею Андалусії. Корида, фламенко, гучні свята і фестивалі. Місто, яке закохує в себе з першої секунди… Найбільший готичний собор в Європі Марія-де-ла-Седе (116 м), велетенський хрест зроблений з золота, привезеного Колумбом з Америки, площа Іспанії – одна з найкрасивіших в Західній Європі. Арена і музей кориди. Арабські лазні – спадщина маврів, що правили колись у цих краях. Золота вежа – одна з небагатьох збережених мавританських пам’яток. Вільний час.
Поселення в готель.

День 6
Сніданок. Вільний день. Пропонуємо екскурсію в Херес і Кадіс. (40/35€)
Херес – історичний і культурний центр Іспанії, що живе в гармонії з сучасними і давніми традиціями. Місто відоме завдяки однойменному напою, виробництву винних діжок, фламенко, кінному спорту і Гран-Прі гонки Формула 1. Родзинкою міста є замок Алькасар, збудований в XII столітті мавританською династією Альмахадів, церква Санта Марія ла Реаль, арабські бані.
Кадіс – одне з найдавніших міст Середземномор’я. Старе місто радує око багатими особняками в стилі бароко та ренесанс. Римський театр (збудований в І тисячолітті), кафедральний собор (один з найбільших в Іспанії), замок Сан-Себастьян, вежа, що захищала місто від нападів….
Повернення в готель. Ночівля.

День 7
Сніданок. Виселення з готелю. Приїзд в Мадрид. Оглядова екскурсія по Мадриду. Знайомство з одним з найгарніших міст світу, місто що зібрало величезну культурну і художню спадщину. Саме в столиці Іспанії органічно поєднуються сучасні бізнес-центри і середньовічна архітектура, найкращі нічні клуби і величезна кількість музеїв. Королівський палац, широкі площі, величезні собори і церкви – все це присутнє тут.
Поселення в готель. Ночівля.

День 8
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.
Пропонуємо екскурсію в Толедо (40/35€)- Чарівне маленьке містечко. Його завойовували римляни, відвойовували вестготи і маври. Тут творив свої шедеври Ель Греко. Сервантес полюбляв відвідувати це містечко, і саме Толедо стало місцем проживання Дон Кіхота Ламанчського. Складний мікс культур і релігій, щедро приправлений ремеслами – виробництво сталі, кераміки, сироваріння і виноробства – дає можливість порівняти Толедо з витриманим вином, яскравий смак якого розкривається з кожним наступним ковтком.
Повернення в Мадрид. Вільний час. Переїзд в аеропорт.

День 9
2:25 – виліт в Україну

Ціна туру:

Базова ціна – 695/665€. Виліт з Києва 13.03 9:50 / повернення в Київ 21.03 7:30.

Варіанти туру:

Львів – 735/705€. Виліт зі Львова 13.03 7:00 / повернення у Львів 21.03 11:00. Пересадка в Києві.
Одеса – 745/715€. Виліт з Одеси 13.03 7:00 / повернення в Одесу 21.03 11:00. Пересадка в Києві.
Харків – 745/715€. Виліт з Харкова 13.03 7:05 / повернення до Харкова 21.03 20:40. Пересадка в Києві.

Доплата за одномісне поселення (SNGL) – 190 €

Вартість туру включає:

Авіапереліт Київ-Барселона, Мадрид-Київ (Львів, Одеса, Харків)
оглядові екскурсії в Барселоні, Валенсії, Кордові, Севільї, Мадриді
проїзд автобусом єврокласу
проживання в готелях категорії 3*-4* зі сніданками (BB)
супровід керівника групи

Додатково оплачуються:

використання аудіообладнання для оглядових екскурсій
туристичний збір в готелях
рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки (якщо інше не вказано в програмі)
особисті витрати
проїзд в громадському транспорті

Просимо звернути увагу!

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в’їзду автобуса на територію об’єкта;
Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми залежить від конкретної програми і визначається Керівником групи;
Туроператор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
Автобусне обслуговування і супровід Керівника групи у вільний час не передбачено;
Туроператор не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови та роботу митних служб;
Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу;
Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро;
Готелі за програмою можуть знаходитися в передмістях, заїзди в місто і повернення в готель здійснюється організовано всією групою, або, при бажанні туриста, ним особисто за його кошт і під його відповідальність;
Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть;
Керівник групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру.