закопКомпанійський Новий Рік 2019!
Львів – Закопане – Краків – Львів
29.12.2018-02.01.2019
195 eвро

Компанійський Новий Рік 2019!

Львів – Закопане – Краків – Львів
29.12.2018-02.01.2019

День 1
08-30 – виїзд зі Львова. Переїзд в Закопане – найвідоміший зимовий курорт і туристичний центр Польщі, розташований у підніжжі польських Бескидів. Тут діють багатокілометрові лижні траси, кілька десятків гірськолижних витягів, ковзанки, трампліни. Розміщення в пансіонаті.
Пропонуємо Вам прогулятися серцем містечка Закопане – по вулиці Крупувки, де зосереджене життя міста: ресторани, галереї, магазинчики з сувенірами, дискотеки. Думаємо, що Вам сподобається!
Вечеря. Нічліг.

День 2 Сніданок. Виїзд в Бялку Татранську. Катання на лижах. Відвідування водного комплексу «Терма Баня»: новий термальний парк в якому і дорослий і дитина відчує море задоволення. http://www.termabialka.pl/Ua (вх. квиток від 13€). Для бажаючих-катання на лижах (тут є 17 трас довжиною від 150 м до 1500 м).
Повернення в пансіонат. Вечеря.Нічліг.

День 3 Сніданок.Сьогодні ми їдемо кататись на лижах та санках на Поляну Шимашкову – це один з кращих сучасних гірськолижних комплексів в Закопане і взагалі Польщі. Він знаходиться на хребті Губалувка. Мрією новачка можна назвати 4-місний крісельний підйомник на відмінно підготовленому, легкому і просторому схилі. Паралельно працює сучасний 6-місний крісельний підйомник. Цей підйомник обладнаний вітрозахисними ковпаками, електронною системою і рухомою стрічкою посадкового перону. А хто стомився вже від гірських насолод, пропонуємо прогулятись по Крупувкам і відвідати регіональний ринок.
Повернення в готель.
Приготування до зустрічі Нового Року. Вечеря.

З НОВИМ РОКОМ!!!

Нiчлiг.

День 4 Сніданок. Вільний день. Катання на лижах і санках. Пропонуємо відвідати аквапарк розташований в самому сердці Закопане. http://www.aquapark.zakopane.pl/pl/galeria. Вхідний квиток: 2,5 години від 10 є.
Вечеря. Нічліг.

День 5 Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд у Краків. Оглядова екскурсія вуличками старого міста: Бастіон Барбакан, Флоріанська Арка, Площа Ринок, торгові ряди Сукенніце, Маріацький костел*, Кафедральний собор*. Відвідаємо музей «Підземелля Ринку» – тут ти практично «доторкнешся до історії» Кракова (вхідний квиток від 7 Євро). На Вавельському пагорбі, Ви матимете змогу відвідати Королівський замок (X-XIII в.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів – меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Це неповторне місто, створене поколіннями майстрів і артистів середньовіччя, ренесансу, бароко і модерну. Сюди дійсно варто приїхати! Переїзд на Україну. Орієнтовне прибуття до Львова о 22-00 – 23-00 (залежить від перетину кордону).

Вартість туру:
Проживання:
PANSIONAT «U Jedrka i Hani»
Дорослий 195€
Дитина до 15 р.з 2-ма дор.180€
Харчування HB

У вартість входить:
-проїзд автобусом євро класу;
-проживання в обраному пансіонаті 4 ночі;
-харчування: сніданки+вечері;
– трансфер до підйомників;
-виїзд в Бялку Татранську;
-оглядова екскурсія по Кракову;
-супровід керівника групи;
-послуги турфірми;

Додатково оплачується:
– консульський збір – 35 € + 22€ ППВА.
(якщо відсутній біометричний паспорт);
– медичне страхування( гірськолижне);
– вхідні квитки в об‘єкти відвідування;
– факультативні програми;
– додаткове харчування (обіди);
– SKI pass;
– особисті витрати;
– проїзд у громадському транспорті;
– Новорічна вечеря ( від 40є) .