d181d0bbd0bed0b2d0b0d0bad0b8d18f2-e1543400565688.jpgМожливі дати виїзду: 11.01.2019, 25.01.2019 , 08.02.2019 , 15.02.2019

Найгарячіша ціна сезону

За ціною раннього бронювання  – лише 98 €

(при бронюванні за 3 тижні до виїзду)

БЕЗ обов’язкових екскурсій!

На вас очікує:

– катання на найвідоміших високогірних курортах Європейського рівня;
– знижка від фірми на відвідування найбільшого термального Аквапарку Словаччини -АКВАСІТІ;
– У ВАРТІСТЬ ВЖЕ ВКЛЮЧЕНО трансфер готель – підйомник – готель (2дні)

Важливо!
На даний тур, надаються автобуси з великими багажними відділеннями. Є можливість взяти з собою спортивно гірськолижне спорядження (борд, лижі).

Програма туру

1 День
06.00 Збір групи в м. Львів.
06:30 – виїзд групи на територію Словаччини.
По дорозі зупиняємося біля комплексу «ОК’еї» серед мальовничих карпатських краєвидів. Можливість випити каву або поснідати.
Переїзд в на відомий гірськолижний курорт Попрад.
Поселення в готель 3*** в центрі міста.
Можливість відвідати «АКВАСІТІ»- новий аквапарк в Попраді – великий комплекс термальних басейнів. Крім класичних басейнів (у тому числі« олімпійського ») тут знаходяться гірки, гідромасажі і джакузі. Пейзаж доповнює тропічна рослинність, пісок і штучні хвилі, які надають комплексних вид натурального морського берега. Зрозуміло, є тут і фітнес-комплекс, сауни, а також майданчики пляжного волейболу та мінігольфу. В розпорядженні відвідувачів також 2 критих басейну – круговий і центральний. Головним призначенням обох басейнів є хромотерапією – традиційний лікувальний метод, заснований на досягненні фізичної і психічної гармонії за рахунок відповідних кольорів. Сеанси хромотерапії можна отримувати безпосередньо під час перебування в обох басейнах, освітлюваних спеціальними кольоровими променями. А на першому поверсі знаходяться майданчик для ігор з гірками, іграшками та іншими розвагами.
Для наших туристів ми надаємо знижку 15% на відвідування цього Аквапарку!
Або ж вирушайте на знайомство з курортом. Чарівна природа наклала свій відбиток на все, що пов’язане з курортом Попрад. Неможливо без захоплення дивитися на старовинні величні замки, що стоять на зелених пагорбах, на унікальні крижані печери. А знамениті термальні джерела складають єдине ціле із творіннями природи. Тут можна гуляти нескінченно довго, зовсім не відчуваючи втоми. Та це і не вийде, тому що у Попраді є прекрасні та зручні пішохідні маршрути, загальною протяжністю 600 кілометрів.
Ночівля.

2 День
Сніданок.
Трансфер в Високі Татри – Штребське Плесо – один з кращих гірськолижних курортів Високих Татр. Розташований на висоті 1355 м на березі однойменного озера.. Це самий високогірний курорт в Словаччині, а тому саме він може похвалитися найкращими сніговими умовами, і найдовшим гірськолижним сезоном.
КАТАННЯ НА ЛИЖАХ
Повернення в готель.
Ночівля.

3 День
Сніданок.
Висеое
Трансфер в Високі Татри – курорт Татранська Ломніца – комплекс є одним з найкрасивіших в Словаччині. Неймовірні панорами перехоплюють подих. Розташований на схилах Ломницьких пік. Тут Ви отримаєте повний спектр послуг сучасного гірськолижного курорту – траси різної складності, лижна школа, зимовий каток, ресторани зі смачною національною кухньою …
КАТАННЯ НА ЛИЖАХ

Збір групи.
Виїзд на територію України.
Пізнє прибуття до Львова.

Вартість туру при бронюванні за 3 тижні 98 €
Стандартна вартість 118 €

У вартість туру включено
– проїзд автобусом євро-класу;
– проживання 2 ночі в готелі;
– сніданки;
– супровід керівника групи;
– знайомство з визначними памятками та інфра-структурою курорту Попрад
– трансфери до підйомників 2 дні
– частування фірмовими настоянками;

У вартість туру не включено
– готельний збір 2.85 єосдоба
– страхування;(оформити додатково в офісі)