Париж, ФранцияЛьвів – Дрезден – Страсбург – Люксембург – Париж – Діснейленд – Амстердам – Койкенкоф – Львів

Дати виїздів :груд. 28.12  бер. 24.03  квіт. 29.04  трав. 19.05

340€  (без зобов’язань) 
305€+20€(28.12)+40€ (депозит на факультативи)
пропозиція дійсна до 30.11
БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ
У вартості туру:
+ Оглядові екскурсії у  Дрездені, Парижі та Амстердамі.

07:00 Виїзд зі Львова.
Перетин кордону.
Переїзд у транзитний готель. Ночівля.

day2
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд у Дрезден.
Дрезден – старовинна столиця Саксонії, розташована на річці Ельбі. Огляд (8€) визначних пам’яток зазвичай починається із Театральної площі, де розташована чудова будівля Дрезденськой опери. Це і є центр міста, навколо якого компактно розташувалися історичні квартали. Тут знаходяться декілька відомих музеїв, зокрема галерея “Старі майстри” – (Alte Meister), помилково відома нам під назвою Дрезденської картинної галереї. Саме в цій галереї знаходиться “Сікстинська Мадонна” Рафаеля і колекція полотен Рембрандта (за бажанням групи можна відвідати галерею – вхідні квитки орієнтовно10€).
Крім того, в Дрездені прекрасний шопінг, скориставшись цим, Ви можете придбати пам’ятні подарунки та сувеніри.
Вільний час. Пропонуємо на вибір:
Рекомендуємо поїздку в національний парк «Саксонська Швейцарія» (35€/30€), де є найвідоміша і найпопулярніша пам’ятка – міст Бастай.
Ви опинитеся в скельному заповіднику Саксонська Швейцарія та на мальовничому скельному мості Бастай поблизу залишків стародавньої фортеці Нойрат. Звідси, зі скель, дивовижний вид на Ельбу. Потім, за вибором: відвідування величезної фортеці Кенигштайн, яка пам’ятає ще чеських королів, будувалася 700 років і ніколи в своїй історії не була захоплена! Або – давньої (з 1100!) Базальтової фортеці Штольпен, відомої своєю ув’язненою – графинею КОСІВ – однією з перших красунь Європи, засланою сюди за наказом Августа Сильного, що прожила у фортеці 49 років, до самої своєї смерті …
А також є можливість пройтися по музею скарбів в Дрездені «Зелені склепіння»
(20€/10€). Історична комора скарбів «Зелені склепіння», заснована курфюрстом Августом
Сильним, належить до чудового і багатого зібрання коштовностей Європи. Неповторна
історична колекція, що включає більше 3000 шедеврів ювелірного мистецтва і є музеєм
Скарбів саксонських курфюрстів і королів, належить до найстарішого зібрання прикладного мистецтва Німеччини.
Або ми рекомендуємо побачити місто-іграшку Саксонське місто Мейсен (35€/25€).
Місто Мейсен – невелике старовинне, чарівне місто-картинка, місто-іграшка, що ніби зійшло з ілюстрацій до казок Андерсена, з червоно-жовтими черепичними дахами. Він лежить у долині, утвореної злиттям Ельби і її притоки Трібіш. Це місто як з казки: річка, міст, пагорб, а на пагорбі розташувався урочистий замок з готичним собором. Місто всесвітньо відоме завдяки майсенській порцеляні. Тут робили «біле золото» для всіх монархів Європи, тут створювалися розписи та візерунки, які донині є маркою саксонськоі порцеляни.
Переїзд у транзитний готель.
Поселення. Ночівля.

day3
Сніданок. Виселення з готелю.
Мальовничий переїзд в Страсбург (10€). Під час шляху перед Вами будуть відкриватися неправдоподібно красиві – «чепурні» – види!
У Страсбурзі Ви побачите гігантський Собор, квартал “Маленька Франція” з мальовничими каналами, казкові будинки, майстерні ремісників і затишні ресторанчики. Вражаючий ансамбль Критих мостів зі сторожовими вежами, музеями і галереями продовжує зберігати історію минулих часів.
Огляд головних визначних пам’яток Страсбурга.
Вільний час для прогулянок, відвідування музеїв і магазинів.
16.00 – пропонуємо додатково екскурсію в містечко Кольмар (25€/20€).
Кольмар – неймовірно красиве ельзаське місто з німецьким акцентом, що прекрасно зберегло свою старовинну архітектуру і місцевий колорит.
Ви побачите помпезну площу Рапп і Марсове поле, старовинну церкву Святого Мартіна і чудову Соборну площу, Будинок Голів і будинок Пфістера, Будинок аркад і Митний будинок, а також, неймовірну кількість будинків з чудовим різьбленим декором і химерними вивісками. За міським каналам снують човни, керовані справжніми гондольєрами, тому місто часто називають “маленькою Венецією”.
Збір групи. Переїзд у транзитний готель. Поселення. Нічліг.

day4
Сніданок. Виселення з готелю.
Рекомендуємо екскурсію в Люксембург (20€/15€). Велике герцогство дійсно дуже мале: лише 70 км у довжину і 35 у ширину.
Переїзд у Париж.
Оглядова екскурсія.
Нас чекають: острів Сіте, де розташовані Собор Паризької Богоматері і Палац Правосуддя – місце служби комісара Мегре. Латинський квартал: університет Сорбонна, Люксембурзький сад – найкрасивіший сад Парижа; міст Олександра III, площа Конкорд. Побачимо Тріумфальну Арку, всесвітньо відомі Єлисейські поля, витончену ажурну Ейфелеву вежу … Гранд Оперу – один з найкрасивіших театрів світу … Париж – казкова скриня шедеврів, які віками створювались найвідомішими в світі архітекторами, художниками і скульпторами…
Для бажаючих рекомендуємо відвідати Лувр (вхідний квиток з екскурсією – 35€/20€) – це не тільки архітектурний пам’ятник, як палац французьких королів, а й один з найвідоміших музеїв світу. У ньому зібрана най більша колекція різноманітних експонатів. Тут можна знайти барельєфи з ассірійських палаців, єгипетський живопис і багато чого іншого.
Пропонуємо здійснити круїз таємничою річкою Сеною (15€) – побачити столицю Франції ще з одного вдалого ракурсу … Закохані пари, зграї голубів, граціозні танці під звуки вуличних оркестрів – аура любові навколо і у всьому. І це прекрасно!
А також ви побачите величну і прекрасну Ейфелеву вежу.
Поселення в готель. Ночівля.

day5
Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний день.
Рекомендуємо:
Поїздку у країну чудес – Діснейленд (18€ – трансфер, або – 90€/85€ трансфер+вхідний квиток у парк розваг). Чарівний світ Діснея відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг – ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих – країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо прокататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різних диснеївських мультфільмів, зануритися в атмосферу всесвітньо відомих казок. Зустрітися з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в будинку знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева. Ми зможемо потоваришувати з піратами Карибського моря і відвідати замок з загадковими привидами! Всі мрійники зможуть вирушити у захоплюючу мандрівку на машині часу і здійснити політ до зірок … і ще багато-багато атракціонів і розважальних програм чекають нас в Діснейленді.
Переїзд у транзитний готель. Поселення. Нічліг.

day6
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Амстердам – ​​дорогоцінній камінь в короні голландських королів! Оглядова екскурсія по місту – старі “вигнуті” будівлі, бруківка, незліченні канали, набережні, які є на 3 метри нижче рівня океану, чудові парки і плаваючі квіткові ринки створюють особливу атмосферу. Площа Дам і Королівський палац, Райксмузеум і знаменитий Будинок Рембрандта, єврейський квартал і діамантова фабрика, спадкоємиця ювелірних традицій – вся ця краса подвоєна дзеркалом води, чарівним відображенням якого можна милуватися вічно!
Вільний час до вечора. Є можливість відвідати на вибір:
– Прогулянку по мальовничих “Каналах Амстела” (15€). З борту катера місто виглядає ще загадковіше. Ми побачимо “танцюючі будинки», пропливемо по каналах Амстердаму, зайдемо в гавань міського порту … Нам розкажуть як розвивалось і розросталося місто протягом століть.
– Запрошуємо «По глибинці “Голландії»! (20€/15€). Фольклорне село вітряних млинів – Заансе Сханс. Заансе Сханс перенесе нас до Голландії 17 століття. П’ять старовинних вітряків прикрашають береги ріки Zaan, за допомогою яких місцеві жителі, як і їх предки, багато років тому, розпилюють дошки, збивають масло, виробляють знамениту заанську гірчицю. Млини в Нідерландах – це життя! Також ми подивимось, як в симпатичних зелених сільських будиночках робиться твердий голландський сир. На фабриці національного взуття, ми побачимо, як майстер вправно виріже дерев’яні черевички – кломпи, в яких голландці ходять до цих пір. Величезна колекція різних форм, розмірів та забарвлень – кращого сувеніра годі шукати…
– відвідати парк Койкенкоф (в програмі туру в період з 15.03.18 до 20.05.18) (20€+вхідний квиток). Відвідування парку – це одна з головних причин, щоб відвідати Нідерланди. Парк Койкенкоф – це численні оранжереї, квіткові поля, зелені галявини і озера за якими плавають лебеді. Це передати словами не можна, це потрібно побачити, відчути, вдихнути аромат п’янких квітів і забрати з собою хоча б маленьку частинку цієї фантастичної квіткової феєрії! Чарівне місце.
Переїзд у транзитний готель. Поселення. Нічліг.

day7
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Берлін. Пішохідна екскурсія по Берліну (10€), під час якої Ви побачите пам’ятки старої і нової столиці Німеччини: Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг, Берлінський собор, Червону ратушу, Александерплатц, вулиці Курфюрстендам і Унтер ден Лінден … Після цього радимо Вам самостійно відвідати головні музеї міста. Це Національна галерея, музей «Гамбурзький вокзал», а також «Острів музеїв».
Вільний час до вечора.
Пропонуємо відвідати Потсдам і палацово-парковий комплекс Сан-Сусі. (30€/25€) – Потсдам, літня резиденція прусської королівської династії Гогенцоллернів. Річки Шпрее і Хафель, а також ціла система озер, утворюють унікальний чарівний ландшафт, в який «вставлені» близько сорока палаци і павільйони, і величезний садово-парковий комплекс.
Збір групи. Переїзд у транзитний готель. Поселення. Нічліг.

day8
Повернення в Україну.

У вартість пакета входить:
проживання із сніданками;
всі екскурсії по програмі;
супроводження представником фірми;
проїзд автобусом по маршруту.

У вартість пакета не входить:
проїзд в громадському транспорті;
факультативні екскурсії;
харчування, непередбачене програмою;
вхідні квитки;
особисті витрати;
медичне страхування 100 грн;