d0bfd183d189d0b0.jpeg

Акція раннього бронювання до 01.12!

Ціна від: 4750 грн

тур по Волині і в Білорусь на Новий рік з Харкова та інших міст

29.12 – 04.01

1 день 30.12
Прибуття в Острог в 8-34, зустріч туристів.
Острог – «родове гніздо» найбагатших і найвпливовіших українських князів Острозьких, місто, який протягом декількох століть називали Волинськими Афінами. Ви відвідаєте унікальний замок (XIV ст.), Богоявленський собор – церква-усипальницю княжого роду (XV ст.), Національний університет Острозька Академія, головний корпус якого розташований в будівлі колишнього монастиря ченців капуцинів. Пам’ятник князям Острозьким.
ostrog 01 ostrog 02
Обід.
Тунель кохання в Клевані – найромантичніше місце в Україні. Дерева і кущі створили ідеальну за пропорціями арку, яка прикрасила залізничну колію.
Переїзд до Луцька, розміщення в готелі. Вільний час.

2 день 31.12
сніданок.
екскурсія по Луцьку. Місто Луцьк вперше згадка в «Іпатіївському літописі» в 1085 р Пішохідна екскурсія по Луцьку – захоплююча подорож в історію міста з більш ніж 900-річною історією. відвідування Луцького замку ХІV ст. Туристам запропонують піднятися на галереї стін і відвідати оглядовий майданчик на В’їзний вежі Луцького замку Любарта. Костел Св.Петра і Св.Павла XVII в, майстерня талановитого скульптора Миколи Голованя ( «Будиночок з привидами»), православна церква Покрова XV ст., Музей-аптека XIX ст., Колишня німецька Кірха, колишня єврейська синагога XVII в, підземелля під Петропавловсеім костелом, найдовший в світі житловий будинок з 170 під’їздів і багато іншого.
Lutck 01 Lutck 04
Час для прогулянок і знайомства зі столицею Волині. Ви можете самостійно відвідати Волинський краєзнавчий музей, музей Волинської ікони, Музей дзвонів, музей українського війська та військової техніки, Художній музей, музей історії Луцького братства.
Запрошуємо Вас в легендарну кав’ярню «Золотий дукат», Щоб почути дивовижну історію кохання молодої дівчини Естери, а ще спробувати «Гарячу смолу» і “Розалінку”, створену за рецпетам XIX століття італійського кондитера Чезаре Розалін … (факультативно, за додаткову плату – (150грн з чол).
Вільний час для відпочинку та підготовки до відзначення Нового року.
Пропонуємо за бажанням новорічний банкет в одному з ресторанів Луцька (Вартість уточнюється).

3 день 1.01
З НОВИМ 2019 РОКОМ! Сніданок.
факультативна екскурсія “Стародавній Володимир – Зимне” * (450 грн з особи)
переїзд у Володимир-Волинський. Екскурсія у Володимир – місто Володимира Великого, столицю могутнього Галицько – Волинського князівства, місто, який згадується в літописах 105 раз! Знайомство з Державним історико – культурним заповідником «Стародавній Володимир»: Давньоруський собор Успіння Богородиці – усипальниця волинських князів, єпископська резиденція «Замочок», Василівська церква – ротонда, пам’ятники Володимиру Великому, Данилу Галицькому, Слов’янський парк.
Переїзд до Зимне. Відвідування одного з найдавніших в Україні монастирів – Зимненського Святогорського Свято-Успенського ставропігійного жіночого монастиря. Окрасою монастиря є Успенська церква (побудована в 1495 р), де знаходиться Чудотворна ікона Божої матері, якій благословили князя Володимира Святославовича під час вінчання з Анною – дочкою візантійського імператора.
Повернення до Луцька.
факультативно пропонується відвідування “Медової хати” * (150 грн з особи). Все про життя бджіл, бджільництво, дегустація продуктів бджільництва, в тому числі Медовухи, настоянок на травах.

4 день 2.01 Ранній виїзд на екскурсію в Білорусь.
Виїзд в Брест, перетин бєларуського кордону. прикордонний Брест – один з найдавніших міст Європи. Він вперше згадується в старих російських хроніках в 1019 році під назвою «Берестя». Відвідування Меморіального комплексу «Брестська фортеця-герой». Старовинна російська Брест-Литовська фортеця була побудована в 1842 р за наказом імператора Миколи I. У червні 1941 р гарнізон фортеці першим прийняв на себе атаку гітлерівських військ. Більше місяця люди, позбавлені їжі і води, мужньо боронили місто.
Брест 03 Брест 02
Обід (за додаткову плату)
Переїзд до Біловезьку Пущу. Відвідування Національного парку «Біловезька пуща» – одного з найунікальніших куточків природи в Європі, в жовтні 2009 г відзначив 600-річчя введення першого заповідного режиму! У 1992 році рішенням ЮНЕСКО Державний національний парк «Біловезька пуща» включений в список світової спадщини людства. З Біловезької Пущею нерозривно пов’язане народження нової Незалежної України. У грудні 2003 року в біловезькому лісі оселився Дід Мороз, де спеціально для нього була побудована величезна Резиденція. Відвідування Резиденції Діда Мороза та Музею Природи.

5 день 3.01
Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на екскурсійну програму.
Тараканов. таємничий Тараканівський форт, Побудований царською Росією в кінці XIX ст. для захисту західних рубежів імперії. Сотні метрів підземель з безліччю казематів і грандіозних земляних і бетонних фортифікацій.
Дубно. Дубнівська фортеця, Заснована князем Острозьким. Стіни і башти Дубнівського замку були свідками бурхливих подій першої половини XVII ст., Які описав видатний письменник Микола Гоголь в повісті «Тарас Бульба». А геніальний польський поет-романтик Юліуш Словацький присвятив поетичні рядки річці Іква, на берегах якої більш 900 років тому зародилося місто Дубно.
dubno 01 dubno 02
Збараж. До наших днів Збаразький замок дійшов у практично первозданному вигляді. Посеред парку на території більш 16 га, як і чотири століття тому, височить квадратна в плані твердиня з облицюванням з тесаного каменю. Експозиція Збаразького музею – це відновлені інтер’єри замку з колекціями антикварних меблів, зброї, сакрального мистецтва, дерев’яної скульптури, монет і картин.
Переїзд до Тернополя. Відправлення з Тернополя поїздом №112 в 19-52

4.01 п’ятницю
Прибуття до Києва в 3-41, в Миргород в 8-04, в Полтаву в 10-20, до Харкова в 13-28.

У вартість включено

залізничний потяг (згідно обраного турпакета), проживання в готелі в номерах зі зручностями, харчування за програмою (обід + 3 сніданку), транспортно-екскурсійне обслуговування по програмі, трансфери, курирування туристів представником оператора, страховка.