ивано-фр

4дні/3 ночі

У вартості: екс-ія по Івано-Франківську, Яремче,Буковелі, Львову ;

3 сніданки , 2 вечері, дегустація настоянок, сиру, бануша, Новорічне святкування!

от 4 750 грн

29.12 День 1
Приїзд групи в Івано-Франківськ. Поселення в готелі «NADIYA HOTEL»*** http://www.nadiyahotel.com після 14:00.
15:00 – пішохідна екскурсія по Івано-Франківську. Знайомство з Івано-Франківськом розпочинається від найбільшого пам’ятника Івану Франку, що розташований біля готелю «Надія». Драматичний театр імені Івана Франка, центральна площа Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею/в кінці екскурсії– за бажанням підйом на Ратушу вх. кв 20 грн/1 ос. Прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані колоритні кав’ярні та ресторани. Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста, центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором, затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича, місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці. Окремої уваги екскурсантів заслуговує галерея «Бастіон», де можна побачити виставки кованих виробів чи картин, купити цікаві сувеніри, та поглянути як будували славне місто Станіславів за проектом відомого італійця Франсуа Корассіні. Багато кованих скульптур, прикрашають місто і нагадують про міжнародні Фестивалі ковалів, що відбуваються кожного року. Під час екскурсії ви відвідаєте храми, Катедральний собор Св. Воскресіння, окрасою якого є п’ятиярусний іконостас, Вірменська церква, синагога.
Вечеря в готелі Надія.

30.12 День 2
Сніданок ( шведська лінія з великим вибором холодних та гарячих страв, кави та чаю)
09:00 – виїзд до ТК Буковель.
Вільний час для катання на лижах, сноуборді. Підйом на оглядовому підйомнику (додатково оплачується згідно прайсу ТК Буковель).
Повернення до Івано-Франківська.
Вечеря в готелі «Надія».

31.12 День 3
Сніданок шведська лінія
Автобусна екскурсія до м. Яремче – туристичний центр, розташований між горами на березі річки Прут. Місто відоме водоспадом Пробій, рестораном Гуцульщина, та найбільшим сувенірним ринком в Карпатах. Прогулянка по місту.
Відвідання музею під відкритим небом «Карпати в мініатюрі», де можна побачити найвищу вершину Карпат г.Говерлу , великі карпатські мости-віадуки, річки та водоспади (вх.квиток – дор., – діти до 12 р.)
Вільний час для прогулянок по сувенірному ринку.
16:30 Повернення до Івано-Франківська .
22:00 – Початок Новорічного свята!

День 4
З НОВИМ 2019 РОКОМ!
Сніданок шведська лінія
10:00 – виселення з готелю. Переїзд до м. Львів
Оглядова пішохідна екскурсія центральною частиною міста Львів – проспект Свободи, Оперний театр, каплиця Боїмів , Домініканський собор, Латинська Катедра, пам’ятник І. Федорову та Н. Дровняку, Площа Ринок ( орієнтовний час закінчення екскурсії 15:30).

Після екскурсії трансфер групи на залізничний вокзал.