карпаты.jpg5днів/4ночі

У вартості: екскурсії по Івано-Франківську, Коломиї,Яремче, ТК Буковель, Шешорах, Львову ;

Новорічне святкування, 4 сніданки, 2 вечері

від 5 550 грн

29.12 День 1

Приїзд групи в Івано-Франківськ. Поселення в готелі «Надія»*** http://www.nadiyahotel.com

після 14:00.
14:30 – пішохідна екскурсія по Івано-Франківську. Знайомство з Івано-Франківськом розпочинається від найбільшого пам’ятника Івану Франку, що розташований біля готелю «Надія». Драматичний театр імені Івана Франка ,центральна площа Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею/в кінці екскурсії – за бажанням підйом на Ратушу вх. кв 20 грн/1 ос. Прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані колоритні кав’ярні та ресторани. Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста, центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором, затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича, місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці. Окремої уваги екскурсантів заслуговує фортечний провулок «Бастіон», де можна побачити виставки кованих виробів чи картин, купити цікаві сувеніри, та поглянути як будували славне місто Станіславів за проектом відомого італійця Франсуа Корассіні. Багато кованих скульптур, прикрашають місто і нагадують про міжнародні Фестивалі ковалів, що відбуваються кожного року. Під час екскурсії ви відвідаєте храми, Катедральний собор Св. Воскресіння, окрасою якого є п’ятиярусний іконостас, Вірменська церква, синагога.
Вільний час для прогулянок містом.

30.12 День 2
Сніданок шведська лінія
Автобусна екскурсія Коломия-Шешори
Місто відоме і завдяки музею «Писанка», виготовленому у формі гігантського яйця висотою 14 метрів і шириною 10 метрів. В музеї зібрано колекції писанок з усього світу. Зокрема, є і унікальні зразки, розписані та подаровані видатними особистостями. В 19 ст. Коломия була найбільшим містом Галичини, куди приїзджав імператор Франц Йосиф I на відкриття етнографічної виставки Гуцульщини, що згодом була представлена і у Парижі. Також на території Коломиї діє єдиний в регіоні нічний базар вишиванок.
Огляд найбільшого храму на території Західної України, прогулянка до міської Ратуші, однієї з найстаріших в Івано-Франківській області.
Відвідання Музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Кобринського, де зібрано понад 30000 експонатів. Тут можна побачити художні вироби з дерева, кераміки, тканини, шкіри, овечої вовни, кольорових металів, скла, морських коралів (вх.кв.- дор. – діти до 12р. ). Вільний час на обід.
Переїзд до сріблястих водоспадів (Шешорські водоспади). В межах села річка Пістинька перетинає потужну скельну товщу, утворюючи каскад водоспадів. Серед Шешорських водоспадів найгучнішими є Великий Гук та Малий Гук. Нижче Гуків на річці утворилося плесо, яке місцеві мешканці називають «Синіплясо». В морозну пору потоки води обмерзають крижаними «наростами» чудернацьких форм і стають ще красивішими.
Повернення до Івано-Франківська.
Вечеря в готелі Надія.

31.12 День 3
Сніданок шведська лінія
08:00 – виїзд до ТК Буковель. Вільний час для катання на лижах, сноуборді. Підйом на оглядовому підйомнику (додатково оплачується згідно прайсу ТК Буковель).
Виїзд з ТК Буковель 15:30 . Повернення до Івано-Франківська
Святкування НОВОГО РОКУ!

01.01 День 4
10:00 Сніданок шведська лінія
11:00 – Автобусна екскурсія до м. Яремче – туристичний центр, розташований між горами на березі річки Прут. Відомий водоспадом Пробій,рестораном Гуцульщина, та найбільшим сувенірним ринком в Карпатах. Прогулянка по місту.
Відвідання музею під відкритим небом «Карпати в мініатюрі» , де можна побачити найвищу вершину Карпат г. Говерлу , великі карпатські мости-віадуки, річки та водоспади (вх. квиток – дор., – діти до 12 р.)
Вільний час для прогулянок по сувенірному ринку. Виїзд з Яремче 17:00
Вечеря в готелі Надія

02.01 День 5
Сніданок шведська лінія
10:00 – виселення з готелю. Переїзд до м. Львів
Оглядова екскурсія центральною частиною міста Львів – проспект Свободи, Оперний театр, каплиця Боїмів, Домініканський собор, Латинська Катедра, пам’ятник І. Федорову та Н. Дровняку, Площа Ринок ( орієнтовний час закінчення екскурсії 15:30).
Після екскурсії трансфер групи на залізничний вокзал.

Вартість включає:

4 ночі в готелі Надія

4 сніданки

2 вечері

Страхування

Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту

Святкування Нового року

Вартість не включає:

підйомник на Буковелі

прокат лиж

вх. квитки в музеї

трансфер вокзал – готель «Надія»