8d829cda06423aa2db0c90e8ee62026b.jpgЛьвів-Будапешт-Лідо ді Єзоло-Антіб- Канни-Монако-Ніцца-Венеція-Львів
24.06/08.07/22.07/26.08/02.09 на 7 ночей по туру (6 днів на морі)

Програма туру:
1 День
07-00 збір групи , 07-30 відправлення в тур.
Перетин кордону.
-Факультативно «Світло тисячі вогнів» — поплавати у човнику по широкому Дунаю (20€), де Ви можете насолоджуватись надзвичайною красою Будапешту, пливучи під мостами, повз історичні будівлі, такі як Парламент, Академію наук, Королівський палац, водолікарні, музеї та готелі… З келихом шампанського, по Блакитному Дунаю, Ви отримаєте надзвичайне задоволення від неспішної подорожі та надзвичайних фотографій, які потім навіватимуть теплі емоції про славетне місто Будапешт!
Нічний переїзд в Італію.
2 День
Приїзд на Адріатичне узбережжя.
Відпочинок на морі.
Нічліг.
3 День
Сніданок.Раннє виселення з готелю,переїзд на Лазурний берег.Відпочинок на морі.
Відпочинок на Середземному морі на Лазуровому узбережжі.
Вільний час.
-Факультативно пропонуєм відвідати з екскурсією Монако,карликову країну,місце розкоші і багатства , місто де поруч з шикарними авто можна побачити розкішні яхти , безліч відомих акторів,можелей,спортсменів і звичайно ж казино,одні з найстаріших і найвідоміших у світі.Канни-місто , де відбувається всесвітньо відомий кінофестиваль,місце збору усього бомонду з кіноіндустрії. (35€)
Повернення в готель.
Вільний час.Нічліг.
4 День
Сніданок,відпочинок на морі.
Вільний час
-Факультативно пропонуєм відвідати екскурсію в Ніццу.Під час якої ми зможем побачити Англійську набережну,Площу Массена,Старе місто,Замкову гору,квітковий базар,відчути атмосферу цього прекрасного курортного міста і одного з найкращих курортів світу. (35€)
Повернення в готель.Вільний час
Нічліг.
5 День
Сніданок,відпочинок на морі.
-Факультативно пропонуєм відвідати екскурсію в Каннах. Канни-місто , де відбувається всесвітньо відомий кінофестиваль,місце збору усього бомонду з кіноіндустрії.Одне з найбільш відомих і найрозкішніших міст Французької Рівєри.Саме тут ми зможем побачити Палац Фестивалів,Алею Зірок , прогулятись середньовічним кварталом Сюке ,який знаходиться на скалі з неймовірною панорамою на центр міста, прогулятись набережною Круазет, а можливо і побачити спортивну чи кіно зірку (25€).
-факультативно пропонуєм відвідати парфумерну фабрику Galimard , яка заснована більше ніж 200 років тому,і являється виробником аристократичної французької парфумерії.Саме тут можна відвідати екскурсію на виробництво , зробити свій власний аромат з повністю натуральних інгредієнтів і купити його. (15€)
Повернення в готель.Вільний час.Нічліг.
6 День
Сніданок,відпочинок на морі.
Після обіду збір групи,переїзд в Італію,поселення в готель,нічліг.
7 День
Сніданок,виселення з готелю.
Переїзд в Лідо ді Єзоло,відпочинок на морі.
У вільний час пропонуєм. відвідати надзвичайну та казковуВенецію.Венеція-перлина Адріатики,місто побудоване більш ніж на 100 островах,краса,якого не залишає нікого байдужим.Під час екскурсії ми побачимо безліч памяток архітектури,найгарніші церкви світу , найдивовижніші мости і просто побувати в місті яке не схоже на інші міста на нашій Планеті.(30/25€)
У Венеції Ви можете разом з гондольєром відкрити «Таємниці венеціанських каналів!» (25€), попливши на гондолі по в’юнких каналах вуличками по-під маленькими мостиками, мимо балкончиків та квітів, які звисають з підвіконь над блакитною водою. Хочеться, щоб це ніколи не закінчилось. А келих шампанського підкреслить романтику подорожі, і Ви назавжди поселите в своєму серці спогад про чарівну Венецію…
— Факультативно пропонуєм прогулянку по Гранд-Каналу , головній вулиці цього незвично міста.З катера ми зможем насолодитись усьою красою міста,побачити прекрасні палаци , церкви і побачити їх у зовсім іншому ракурсі,зробити безліч цікавих фотографій (18€)
Збір групи .Нічний переїзд у Львів.
8 День
Приїзд у Львів після 22-00.
Вартість туру:
Базова вартість 299€
Доплата за одномісне поселення — 25€/ніч
Вартість включає :
-всі трансфери по програмі;
-проживання з сніданками;
-супровід керівника групи ;
-проїзд автобусом по маршруту;
Додатково оплачується:
-проїзд в громадському транспорті;
-факультативи;
-харчування, не передбачене програмою;
-вхідні білети;
-консульський збір 35 €+ 25 € послуги візовго центру оплачуються самостійно туристом при подачі+5€ підготовка документів
-переклад документів 50 грн сторінка або самостійно
-особисті витрати .
-медичне страхування 80 грн.

Реклама