5566.jpg30.12 на 3 ночі від 4950 грн

Програма туру:
Тур на Новий рік до Львова — це безліч святкових ліхтариків, трохи замерзлих але веселих людей на вулицях, аромат кав’ярень і неймовірні історії! А їх наші екскурсоводи можуть розповісти ох як багато!
Ви можете самостійно прибути до Львова та приєднатися до групи. У цьому випадку вартість туру зменшиться на 700 грн.
30.12.2017
7:00 виїзд на автобусі з Києва від Південного залізничного вокзалу (в дорозі ми робитимемо технічні зупинки).
Прибуття до Львова до 14:30. Заселення в номери.
Обід в ресторані готелю.
Після обіду — прогулянка по Львову, в самому його центрі. Ви дізнаєтеся про історію і легенди XIV-XVIII ст.. Пройдетеся вузенькими середньовічними вуличками і знаменитою площею Ринок, побачите найвідоміші пам’ятки міста. Ми не дамо вам замерзнути 🙂 і обов’язково зайдемо погрітися.
Вільний час в місті. Рекомендуємо відвідати новорічні ярмарки, музеї і театри.
За бажанням, ви можете зустріти Новий рік в одому з ресторанів:
Ресторан готелю «Таурус»: програма та меню
Ресторан Dnister Panorama Bar: програма святкового бенкета
31.12.2017
Сніданок у готелі (шведський стіл).
Після сніданку пропонуємо взяти участь в цікавому і веселому квесті «Танго по-львівськи з ароматом кави». Це нескладний квест-пригода, який не дозволить вам замерзнути. Вам доведеться трохи походити (або побігати) і подумати. Вам знадобляться: мобільний телефон, фотоапарат, ручка, блокнот. Всі учасники туру розділені на маленькі групи і отримують поетапно завдання (наприклад, сфотографувати 10 левів, відгадати загадку, виконати завдання і багато іншого). У квесті беруть участь жителі середньовічного міста: черниця, дворянин, квіткарка, флейтист, кат і циганка.
Після закінчення квесту — всі учасники отримають пам’ятні подарунки про чудовому місті Лева.
Вільний час в місті.
01.01.2018
Пізній сніданок у готелі (шведський стіл).
У цей день ви зможете відпочити, погуляти по місту, відвідати цікаві місця і заклади.
«Дім легенд» — казковий будинок, де живе сажотрус і оживають дива.
«Криївка» — секретне місце в центрі Львова, куди потрапити можна тільки знаючи пароль 🙂
«Пошта на Друкарській» — поштове відділення міста, де можна побачити величезну колекцію листівок і спробувати фірмову поштову каву і смачні десерти.
«Гасова лямпа» — тут ви можете зустріти творців гасової лампи і покуштувати незвичні настойки: «бензівку», «нафтівку», «гасівку».
Львівська галерея мистецтв — один з найбільших художніх музеїв України. У колекції: живопис, скульптура, графіка країн Західної та Східної Європи, від середньовіччя і до сьогодні.
Національний музей ім. Андрея Шептицького — в фондах музею понад 170 000 експонатів, які демонструють розвиток української національної культури.
Також ми вам з радістю запропонуємо факультативну екскурсію до Історико-культурного музею-заповіднику «Личаківський цвинтар» — один з найвеличніших некрополів Європи, де поховані знатні і відомі в українській історії представники (180 грн/ос — необхідно записатися заздалегідь).
02.01.2018
Сніданок у готелі (шведський стіл). Після виселення — екскурсія в Жовкву.
Тут знаходилася резиденція короля Яна Собеського. Ви побачите площу Ринок, побудовану в стилі ренесанс в XVII ст., де також стоїть величний костел Св. Лаврентія. Дізнаєтеся, чому поляки називають його «малим Вавелем». Відвідаєте Василіанський монастир, в настінних розписах якого проглядаються герої української історії та Ісуса у вишиванці.
Після екскурсії по місту ви вирушите в Жовківський замок, який слугував літньою резиденцією польського короля. Прогулянка садом «Звіринець», де вирощували зубрів, оленів і косуль.
Обід. Вільний час для прогулянки по місту.
Виїзд до Києва. Прибуття близько 23:00.

Снимок экрана от 2017-11-28 16:07:32

Реклама