Прага, Чехия

Днів: 5
Львів – Краків – Прага (2 ночі) – Дрезден – Львів
БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ

01.04 (08:00) — 05.04.19
152 € — дорослі
141 € — діти до 16 років

День 1. Львів — Краків
Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Перетин кордону. Переїзд до Кракова.
Оглядова екскурсія «Королівський шлях» — шлях, по якому протягом багатьох століть проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди… Найстаріша частина міста — Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи — Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі — торгові ряди , де Ви можете придбати сувеніри на пам’ять про проведені тут хвилини…
У вільний час пропонуємо відвідати «Казімеж — дві культури, дві релігії» (18€ /13€). Нас чекає прогулянка по Казімежу — сьогодні район Кракова, а коли — то окреме містечко, в якому прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнство і іудаїзм. Під час екскурсії ми побачимо костел на Скелі, місце загибелі св. Станіслава — місце паломництва польських королів, костел св. Катерини, єврейський квартал, який оповитий цікавими історіями, і де присутній неповторна атмосфера.
Запрошуємо скуштувати «Ласощі польських королів» (26€/21Є) ми запрошуємо познайомитися з надзвичайно смачною і оригінальною польською кухнею. Екскурсовод повідає таємницю пивоваріння, покаже, де варять дуже смачний напій і, звичайно, ж, завершальним акордом екскурсії буде хороша вечеря з келихом пшеничного пива, смак якого тут завжди найкращий …
Поселення в готель. Ночівля на території Польщі (Краков).

День 2. Краків — Величка — Закопане
Сніданок. У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:
один з найбільших підземних музеїв Європи — Краківський підземний музей (16€ + вх. Квиток), який розповість нам яким був Краків кілька століть назад.
«Польський Акрополь» — Вавельський замок (18€/13€). Розташований на високому березі Вісли, «Вавель» включає в себе королівський замок, кафедральний собор, і систему замкових укріплень. Вавель — той замок, в який хочеться йти, тому що велич, яка огортає його, притягує будь-кого, хто опиняється поруч. Він височить над містом, такий витончений і монументальний одночасно. А коли потрапляєш на територію замку, здається, що тут зібрана архітектура всіх країн і народів.
«Польска казка — Закопане» (30€/23€) — столиця польських Татр — чудова природа, колорит гуральского фольклору і широкий вибір розваг!!! Центр Закопане — вулиця Крупувки (Krupowki) — все крутиться навколо неї: національні ресторанчики — колиби, палатки з сувенірами, брички запряжені кіньми, які в екстравагантній формі познайомлять з дерев’яною архітектурою міста. Гуляючи по Крупувці і насолоджуючись гуральською музикою і веселощами, спускаємося до закопанського ринку, де від великої кількості сувенірів голова йде обертом… У вільний час рекомендуємо відвідати ідеальне місце для відпочинку — водний комплекс Терма Буковина Татранська (23€/13€) дитячі майданчики, гірки, сауни, парні і 12 басейнів з хвилями, парою, течіями — наповнені водою з термальних джерел, температура якої 28- 36°С.
найбільший в Польщі парк розваг Energy land (23 € + вх. квиток). Його територія розділена на кілька частин. Наприклад, в «Байколандіі» зібрані атракціони для дорослих. А Tsunami Drop — це 40 метрів вільного падіння. У спеціальному кріслі вас доставлять на висоту, з якої можна помилуватися околицями, а потім зовсім несподівано крісло починає стрімко падати вниз. Поруч розташований тир, в якому можна постріляти з лазерного пістолета. Можна покататися на Space Booster — це нагадує ракету конструкція, на кінцях якої розташовані сидіння для відвідувачів. Коли всі готові до старту, конструкція починає швидко рухатися в усі можливі сторони. Гарна розвага для любителів адреналіну! Є в парку і кіно 7D. А для самих маленьких передбачені різноманітні ігри, шоу, жонглери … А якщо є бажання відпочити — можна випити чашечку кави в кафе або побувати в місцевому ресторані (працює з квітня по жовтень)
Переїзд в готель. Ночівля на території Польщі.

День 3. Прага
Сніданок. Переїзд в Прагу. Пішохідна екскурсія «Прага — місто легенд» — вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати !!! Староміська площа та Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, легендарний Карлів міст, Вацлавська площа, Карлова вулиця. … Всього й не перелічити! Всі ці краси ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, мабуть, хватить мріяти, пора все це побачити своїми очима … Рекомендуємо прогулянку на кораблику по Влтаві (31€/26€). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода …. Ось вони незабутні миті в житті … Пропонуємо відвідати:
• «Королівські Градчани …» (18€/13€). Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празького граду — резиденції чеських князів.
• «Тіні старого міста» (18€/13€) На старовинних вуличках, серед затишних будинків та храмів оживають древні легенди. Від таємного служителя старого міста у тьмяному блиску вечірнього освітлення, Ви почуєте перекази, які передаються з вуст в уста лише вибраним. Тут з’являються добрі лицарі і привиди, вони кличуть і запрошують нас у своє життя.
• «Під небом Праги» (18€/13€). Нас чекає продовження знайомства з Прагою, тепер уже не такий знайомої. Прага Екскурсія по незвичайному маршруту в Празі і можливість піднятися на фунекулері на Петршин Пагорб.
Вечірні розваги. Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою (38Є/30Є). Вас чекає вечір в корчмі, яка Вас перенесе на сотні років назад … в добу середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера.
Поселення в готелі на території Чехії. Ночівля.

День 4. Дрезден — Карлові Вари — Кутна Гора — Прага — Саксонська Швейцарія
Сніданок. Вільний день в Празі. Сьогодні рекомендуємо відвідати:
• поїздку в древню столицю Саксонії — Дрезден (38€/30€). Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, незліченними скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по старому місту — Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Цвінгера Величні будівлі… У вільний час рекомендуємо:
насолодитись красотою Дрезденської картинної галереї (16Є + вх. квиток).
здійснити подорож в Саксонську Швейцарію «Чарівність Ельби» (38€/30Є). Немає меж захопленню … там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовпи і піраміди … Спочатку відвідаємо скелястий парк «Бастай» — цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, містками … незабутнє враження !!!
• «Королівський відпочинок — курорт Карлові Вари» з відвідуванням фірмового магазину на пивоварному заводі «Крушовіце» (30€/26€). Наш шлях веде в одну з мальовничих долин в Західній Чехії, в курортне місто — Карлові Вари. Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровка, скла та порцеляни. Місто з чудовою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів … Вам не захочеться залишати ці місця, але пора повертатися до Праги.
• екскурсія по срібному місту Кутна Гора і замок Штейнберг (36€/30€). Це старовинне містечко срібних рудокопів із затишними маленькими будиночками, кам’яною бруківкою та магазинчиками скла. Тут знаходиться королівський Монетний двір, де були викарбувані перші празькі срібні гроші. У передмісті міста розташований костел Всіх Святих — Костніца. Незвичайна споруда, інтер’єр якого виконаний з людських кісток. Бажаючі увійти всередину оплачують вхідний квиток самостоятлеьно Далі-замок — Чеський Штейнберг. Замок був заснований в XIII столітті предками сучасних Штернбергів і названий згідно геральдичного знаку Рода — Золотої зірки. Ми побачимо репрезентативні покої замку, наповнені родовими колекціями Штернбергів.
Повернення в готель. Ночівля.

День 5. Львів — Величка
Сніданок. Раннє виселення з готелю. Переїзд в Польщу.
Пропонуємо відвідати «Соляні Копальні» Велічки» (16€+вх. Квиток) — найстаріше соляне підприємство на польських землях, яке функціонувало понад 7 століть, глибокі дев’ятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, містки, численні скульптурні твори. Тут ми побачимо чаруючий погляд підземні озера, гроти, прекрасні каплиці і музейну експозицію, яка розповість про історію соляних розробок …
Повернення в Україну.Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова — Комплекс Термінал «А». 00:00 Трансфер на залізничний вокзал. До нових зустрічей!

Реклама